/ Vaše příběhy /

Toaletní defekt

Toaletní defekt

Vaše příběhy

6. září 2014

Autor:

Byl pěkný letní den a já jsem se vydala v lehkém letním oblečení do Komerční banky. U přepážky jsem vyřídila všechno potřebné.
Protože občas každý potřebuje si odlehčit, zeptala jsem se, kde je sociální zařízení. Nečekala jsem, že v tak pěkně zařízené bance ho mají, ale měli. Při odchodu z banky mne překvapilo, jak soustředěně se na mne dívají dva bodyguardi u vchodu. Snad mne nebudou prohledávat. Neprohledávali. Tak asi pěkně vypadám, líbím se jim, tak si mne prohlížejí. Hrdě jsem vykročila městem kolem obchodů, že si musím tedy něco pěkného koupit, když stojím mužským za to, aby se po mne ještě dívali. Zastavila jsem se před výkladem obchodu s modním zbožím a dumám co bych si mohla koupit. V tom mne někdo lehce chytne za rameno. Otočím se a vidím usmívající se paní. Nestačila jsem se zeptat co chce a ona 
řekla. "Mladá paní, máte krásné bíle spodní kalhotky, ale zatím tento moderní styl zasunuté sukně do kalhotek neuplatňujte. Budí to všeobecné veselí." Já jsem se nezmohla ani na to, abych té paní poděkovala. Tváře mi doslova hořely a rychle jsem chybu na odění odstranila. Současně mne opustilo i předchozí nadšení a upustila jsem i od nákupů.
 
Kamila H.