/ Vaše příběhy /

Sousedské vztahy - soused David slaví čtyřicátiny

Sousedské vztahy - soused David slaví čtyřicátiny

16. únor 2015

Autor:

Žijeme v Říčanech v nových domech poblíž Oázy. Mezi obyvateli ulic Kriketová a Golfová panují dobré sousedské vztahy. Maminky si navzájem v případě potřeby pohlídají děti a my senioři vozíme kočárky. Slavíme společně narozeniny, scházíme se před vánocemi a na Silvestra se v Kriketové ulici vaří grog a vítá Nový rok. 

Minulý pátek jsme se po sedmé hodině sešli  v blízké restauraci, abychom oslavili čtyřicáté narozeniny souseda Davida. Dobře  jsme se bavili, povídali, hrála hudba, zpívalo se a tančilo. K dobré pohodě přispělo dobře vychlazené pivo, kvalitní víno. Občerstvení bylo pestré, úspěch sklízela chutná dršťková polévka a výborná dušená šunka podávaná novým kuchařem panem Dušanem. Překvapením bylo  vystoupení transvestity pana Petra Vostárka - uměleckým jménem Chi Chi Tornádo s programem Tina Turner. Myslím, že tento dárek se oslavenci líbil a pobavil jej  a potěšil jej jako nás ostatní. 

Jsme rádi, že žijeme v takové prima společnosti a ceníme si také toho, že naši sousedé ačkoliv jsou o dvě generace mladší mají tak pěkný vztah k nám seniorům.
   
8.2.2015  Dagmar a Juraj  Říčany