/ Vaše příběhy /

NÁVŠTĚVA V ČAPÍM HNÍZDĚ

NÁVŠTĚVA V ČAPÍM HNÍZDĚ

30. duben 2016

Autor:

Tak když nás Andrej Babiš v televizi veřejně vyzval k návštěvě Čapího hnízda, tak jsem si řekl,že tuto pozvánku nemohu nevyužít. A začátkem dubna jsem se vypravil do hnízda. Samozřejmě že bych tam nejel jenom kvůli tomu, abych ten zázrak viděl, k návštěvě Čapího hnízda jsem využil  cestu do Českých Budějovic. Již ze silnice je vidět ono mediálně známé hnízdo. Říkám si to bude něco extra, dám si tam kafe. Skutečnost byla ale jiná, na parkovišti se nedalo zastavit,protože zde probíhala jakási stavební činnost a stavaři zakázali vjezd. Tak jsem zaparkoval kousek stranou, ale měl jsem smůlu do areálu jsem se nedostal protože se i zde něco opravovalo. Vše bylo zavřené včetně Ekocentra pro děti, přes plot bylo vidět jen několik dřevěných staveb a letitá mlátička na obilí.
Na kafe mě přešla chuť, když bych do hotelové části musel projít jakousi vrátnicí se závorou, kterou jsme kdysi chodili do fabriky.
Tak už asi  do Čapího hnízda příště nepůjdu a budu muset pozvání od pana Babiše odmítnout, nemám tolik času, abych zkoušel kdy bude zase otevřeno.
 
Mirek.