/ Tipy a návody /

Renovace sedací soupravy

Renovace sedací soupravy

3. prosinec 2015 17:40

Sedací souprava je dominantou obývacího pokoje a často také nejdražším kusem nábytku, který si pořizujeme. Časem se ale opotřebuje nebo vás přestane bavit její vzhled. Změna je snadná s pomocí napínacích potahů. Díky nim lze proměnit sedačku včetně křesel v moderní a atraktivní. 

Napínací potahy exkluzivně do České republiky dováží společnost decoDoma. Jsou dokonale elastické a vysoce roztažitelné do šířky i výšky a přizpůsobí se lehce každému typu sedací soupravy či křesla. Na látku jsou zezadu přišity tenké gumičky vodorovně i svisle, což zajišťuje to, že potah obejme sedačku jako druhá kůže. Opravdu bude vypadat, jako byste si ji přivezli novou právě z obchodu nebo si ji nechali znovu očalounit.

Potahy jsou skvělým řešením pro starší sedačky, ale také na ochranu těch nových. A samozřejmě k jednoduchým změnám interiéru. Tuto proměnu zvládnete udělat sami. Nepotřebujete k tomu žádného pomocníka, protože navléct potah je stejně snadné jako obléknout si tričko. Změna vás vyjde rozhodně levněji, než koupě nové sedačky nebo přečalounění té staré. Navíc nebudete muset tahat žádné těžké kusy nábytku, potah vám přijde až domů.

Proč je vyzkoušet:

  • Rychle a levně změníte vzhled pokoje, kdykoliv budete chtít a potřebovat 
  • Ochráníte sedačku, křesla nebo židle před opotřebením, domácími mazlíčky nebo dětmi
  • Ze starých kousků nábytku rázem uděláte nové. Stačí nakoupit v bazaru a nově potáhnout. 
  • Dají se snadno vyprat a pomůžou vám udržet vaši domácnost stále čistou.

Pokud si myslíte, že nenajdete to pravé pro váš obývací pokoj a sedačku, můžeme vás ujistit, že z více než 30 dekorů si určitě vyberete. Potahy jsou jednobarevné, ale také se zajímavými dekory nebo plastickým reliéfem. Nabízíme v rozměrech na křeslo, dvousedačku, trojsedačku, rohovou sedačku, sedačku s otomanem, relaxační křeslo a taburetku.

Podívejte se na fotogalerii na decodoma.cz, kde najdete fotky od zákazníků, kteří už tuto proměnu vyzkoušeli. Je to opravdu jednoduché.