/ Tipy a návody /

Den světel a dětský jarmark

Den světel a dětský jarmark

Tipy a návody

21. listopad 2016

 
Milí přátelé You&Me, 
 
blíží se advent a s ním naše tradiční dětská párty DEN SVĚTEL (DĚTSKÝ JARMARK, DIVADLO A KONCERT, ZPÍVÁNÍ KOLED). Dnes jsem to počítala, je to neuvěřitelné už 10. setkání! Což znamená, že You&Me bude mít brzy desáté narozeniny!:-)
 
Na konci listopadu zveme všechny děti, aby si otevřely svůj stánek s vlastními výrobky: občerstvením, cukrovím, uměním... a užily si samostatného prodeje (Prosíme přijďte v 16 h, abyste si mohli obchůdek připravit.)
 
Na Den Světel připravili program tentokrát školáci a chystají dva vstupy. Jeden hudební a jeden divadelní. A může se stát, že to nakonec bude naopak a z divadla bude muzikál:-) to je vše součástí adventního tajemství a překvapení, které na nás chystají múzy:-)
 
Vstup hudební je vlastní cover verze písně I love Rock and Roll s originálním nástrojovým obsazením a autorským českým textem, která vzniká pod vedením jednoho z tatínků, muzikanta a hráče na elektrickou kytaru Jakuba Hájka. Kapela se ovšem rozrůstá o další rodiče a postupně zjišťujeme, že školní skupina je vlastně už od přirozena dost slušná muzikantská partička:-)
 
Divadelní představení bude tématem adventní, v současné době se vše vaří v divadelním vánočním hrnci (a že toho v něm je) pod vedením lektorky Dory Bouzkové, která je absolventka hudebně-dramatického oddělení Pražské konzervatoře a KALD DAMU (obor herectví), zakladatelka divadelní skupiny Loutky bez hranic a lektorka kreativních dílen. Momentálně tvoří s dětmi každý týden, tak se těšíme, co v tom divadelním vánočním hrnci uvaří.
 
TĚŠÍME SE NA VŠECHNY UŽ BRZY!
 
KDE: Domov Sue Ryder, Michelská 1/7, Praha 4
 
KDY: úterý 29. 11. v 16.30 h
 
CO: DĚTSKÝ JARMARK, DIVADLO A KONCERT, ZPÍVÁNÍ KOLED
 
VSTUPNÉ: dobrovolné, stánek 20 Kč
 
Príma podzimní dny přeje
Zuzana Lumeen