/ Různé /

VŠE NEJLEPŠÍ V ROCE 2018

VŠE NEJLEPŠÍ V ROCE 2018

Různé

1. leden 2018

Všem našim milým čtenářům, dopisovatelům a příznivcům chceme touto cestou popřát mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti v roce 2018. Jsme rádi, že čtete naše články a že se i aktivně zapojujete do našeho redakčního života. Jsme také vděčni za všechny vaše písemné příspěvky, rady a návody o které jste ochotni se s námi podělit.
Neocenitelnou pomoc pro nás představuje každý Váš podnět, každé Vaše sdělení, proto vás prosíme pište. Pište o všem co je pro nás seniory důležité a co vás zajímá. Váš názor zveřejníme, zásadně nic neupravujeme, Váš text přetiskneme tak jak byl napsán.
MOUDRÝ SENIOR vstupuje již do pátého roku existence a do dospělosti, natož do seniorské moudrosti mu zbývá ještě mnoho a mnoho let. Proto žádáme naše čtenáře o shovívavost a trpělivost, protože tyto stránky tvoříme na bázi dobrovolnosti a amatérsky a i  senioři v redakci se stále učí. Pokud se vám naše stránky líbí napište o nás svým kamarádům a přátelům, aby nás mohlo číst více seniorů. Pokud máte výhrady napište je do redakce info@moudrysenior.cz  
 
Za redakční radu Dagmar Dušková