/ Různé /

NEJVĚTŠÍ HRAČKÁRNA V ČESKU JE NOVĚ OTEVŘENA V PRAZE

NEJVĚTŠÍ HRAČKÁRNA V ČESKU JE NOVĚ OTEVŘENA V PRAZE

3. červen 2016

Pokud přijedete do centra Prahy a půjdete s vnoučaty ulicí Na Příkopě, určitě se se svými  potomky zastavíte v největším hračkářství nejen u nás, ale v celé střední Evropě. Svůj obchod s hračkami zde otevřelo hračkářství Hamleys.  Hamleys - je jednou z nejstarších firem vyrábějící a prodávající hračky.
Při vstupu do velko hračkářství musíte projít pod maketou rakety a každý návštěvník ať malý, nebo velký je uchvácen  točícím se kolotočem. I naše vnoučata ihned nasedají na koníky a nechají se točit a točit. Kouzlu kolotoče neodolal ani starší manželský pár, který se nechal ochotně vyfotit. 
A naše pouť po hračkářství pokračuje mezi pulty zaplněnými plyšáky - medvídci, velbloudi, kočičky, tygři, myši jsou všude kolem vás v různých barvách a velikostech a děti je berou do rukou a prakticky každý se jim líbí. Další oddíl obchodu je věnován panenkám a skutečně žádná malá slečna nemůže odolat této nabídce panenek. Pro kluky je v dalších částech hračkářství připravena autodráha, zde si lze ověřit své řidičské umění. Můžete si "povídat" s mluvícím stromem a   všechny vystavené hry si návštěvníci mohou vyzkoušet.
To je jen začátek, další lákadla čekají na děti v prvním patře. K dispozici je tobogan z prvního patra do přízemí, nechybí ani cukrárna. I první patro je naplněno hračkami až k prasknutí. Největší zájem všech návštěvníků byl u klaviatury piána položeného na zemi. Po vstoupení na klávesu se ozval příslušný tón a někteří dokázali vyloudit i nějakou tu melodii.
Babičky a dědečkové pozor, ceny jsou značné a oči vnoučat tak září, že je těžké odolat.
 
Pavel Havran.