/

O nás

O nás

Webové stránky MOUDRÝ SENIOR jsou zaměřeny na generaci seniorů. Největší důraz je kladen na pět nejdůležitějších oblastí, s kterými se senioři ve svém životě nejvíce setkávají. Zcela pochopitelně se největší důraz klade na zdravotnictví, kde se věnujeme problematice stárnutí a s tím souvisejících nemocí. Velmi podstatná část je zaměřena na prevenci chorob stáří s návody jak si co nejdéle udržet dobré zdraví. Věnujeme se nejen fyzickému, ale i duševnímu zdraví. Velmi velký důraz je kladen na oblast právních rad a návodů na ochranu nejzranitelnější skupiny obyvatel. Budeme upozorňovat na zákony a právní úpravy, které by mohly mít dopad do řad seniorské populace. V oblasti financí si bereme za hlavní úkol přispívat ke zvyšování finanční gramotnosti našich seniorů. Budeme nesmiřitelně bojovat s nekalým jednáním a praktikami všemožných prodejců, kteří se obohacují na úkor seniorů. V dalších kapitolách se věnujeme kultuře a cestování, kde se zaměříme na všechny vhodné akce, které mohou zajímat naše seniory.

Web moudrý senior je otevřen pro všechny, kteří chtějí s námi spolupracovat. Přivítáme mezi námi všechny, kteří se chtějí bavit, vzdělávat a v neposlední řadě chtějí aktivně přispívat do obsahu webu. Podělte se s námi o své zkušenosti, radosti i starosti, nápady a připomínky.

Vaše příspěvky posílejte na adresu: info@moudrysenior.cz nebo prostřednictvím registrace můžete přispívat do diskusního fóra. Těšíme se na Věše příspěvky a komentáře.

Pište, pište, pište!

Váš MOUDRÝ SENIOR