/ Knihy a filmy /

Maléry a já

Maléry a já

Knihy a filmy

6. únor 2015

Autor: PhDr. Oldřich Čepelka

Vážení poskytovatele informací pro seniory,

občas navštěvuji vaše www stránky a všiml jsem si, že jsou určeny také k obohacení života seniorů nabídkou různých akcí, ale i četby. Sám jsem v seniorském věku (letos 67).

Celý život jsem studoval, pracoval nebo cestoval a loni jsem o tom napsal knížku – Maléry a já. Vydalo nakl. Petrklíč v květnu 2014 na 376 stranách. V příloze posílám její rozloženou obálku, abyste se mohli seznámit se vzhledem publikace, s anotací, s recenzí a s informacemi o autorovi. O příznivých ohlasech čtenářů si můžete přečíst na webových stránkách knihy www.malery.cz. (Tam jsou také ukázky z knihy.)

Rád bych nyní tuto knížku nabídl i návštěvníkům vašich stránek. Posílám proto leták o knížce a chci vás poprosit o jeho zveřejnění. V ČR vychází každoročně okolo 18 tisíc (!) knih (všeho druhu, včetně odborných a dětských) a pro neznámého autora je samozřejmě těžké mezi nimi uspět.  Veškeré náklady na vydání jsem financoval sám, mým cílem je dostat knížku k dalším čtenářům. Ti, kteří si ji už přečetli, ji velmi chválí. A já taky J, nějaký „škvár“ bych nezveřejnil.

Moje zkušenost: Mnoho seniorů se mi po přečtení ozývá, že je četba „docela nakopla“, že si vzpomněli na vlastní dětství a mládí, že mají chuť také něco napsat, že mi děkují za optimismus, s jakým jsem bral život i přes trable, které tam jsou zmíněny. Doufám, že budete mít stejné pocity.

S pozdravem „Přidejme život létům!“

PhDr. Oldřich Čepelka