/ Finance /

SENIOŘI POZOR !!! ÚČTENKOVÁ LOTERIE ZAČÍNÁ 1. ŘÍJNA.

SENIOŘI POZOR !!! ÚČTENKOVÁ LOTERIE ZAČÍNÁ 1. ŘÍJNA.

Finance

28. září 2017

Přinášíme informaci pro naše seniory - od 1. října 2017 se spouští účtenková loterie. Pro seniory je to zajímavá příležitost jak se pobavit a také jak si  případě štěstí vylepšit domácí rozpočet.
 
Co je to takzvaná účtenkovka? 
Účtenková loterie je projekt  Ministerstva financí, který navazuje na EET a má za úkol podchytit všechny tržby a tím zamezit úniku financí ze státního rozpočtu. 
Každý měsíc bude vylosováno 21 000 cen od  100 korun až po 1 000 000 korun.
 
Co je potřeba udělat, aby jste měli šanci být vylosováni a vyhrát jednu z 21 000 cen ?
 
1) Musíte se přihlásit a to jednou pro vždy. K přihlášení využijete formulář který bude zveřejněn prostřednictví             internetu na webu www.uctenkovka.cz . Každý kdo bude mít chuť se přihlásit bude postupovat dle jednoduchého     návodu. Bude nutno vyplnit například elektronickou adresu, nebo číslo účtu, kam by se převáděla případná výhra    od 100 000 korun. Finanční výhry nad 100 000 korun budou zasílány výhradně  prostřednictvím bankovního účtu.
 
2) Prostřednictvím webu si budete registrovat své účtenky, které získáte v obchodě, restauraci nebo například v           hotelu.
 
3)Pak již jen budete sledovat zda se na vás náhodou neusmála štěstěna. První slosování se uskuteční již 15.              listopadu 2017.
 
Považujeme tuto "hru" za dobrou příležitost k zábavě a k případné výhře.
 
 
Hodně štěstí přeje redakce MS.